Pracownik szklarni, zbiór truskawek HOLANDIA

Close Button

Zakres obowiązków:

  • pielęgnacja krzewów;
  • zbiór i pakowanie truskawek;
  • wyciąganie pędów z kwiatami.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 10,48 euro brutto/godzinę + premie;
  • umowa holenderska o pracę tymczasową;
  • praca w systemie 1-zmianowym(dziennym);
  • zorganizowane zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF

W standardzie: Internet: Wi-Fi, polska telewizja (telewizor w salonie), pralki, lodówki, piece lub kuchenki mikrofalowe, szafy na ubrania.

  • stała opieka polskiego koordynatora;
  • zapewniony transport dom-praca-dom;
  • zapewnione ubezpieczenie Zorg en Zekerheid (koszt ubezpieczenia: 28,14 euro netto/tydzień);
  • wynagrodzenie co tydzień(co czwartek);
  • bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera;
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

Od Ciebie oczekujemy:

  • chęci do pracy za granicą;
  • sprawność fizyczna;
  • sumienności i dokładności;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Lokalizacja:
Zevenbergen, Holandia
Data dodania:
13.04.2022
Praca na wyciągniecie ręki!